MAKALELER / BİTKİSEL DUŞ JELİ NASIL YAPILIR..FORMÜLLERİ..

BİTKİ ÖZLÜ DUŞ JELİ, cildi temizleme kullanılan bir temizleme ürünüdür.Sabun ile kıyasladığında daha fazla temizleme gücüne sahip aynı zamanda irritasyonu son derece düşük ürünlerdir.İçerisine birçok nemlendirici,ko ruyucu,yağlandı rıcı ve cildi ipeksi bir görünüm kazandıran etken maddeler konulabilir.BİTKİSEL DUŞ JELİ ÜRETİMİ çok zor olmamakla birlikte, bir formülasyon ışığında çalışmakta yarar vardır.Çünkü üretimini yaparken hangi hammaddelerin konulacağına ve ne miktarda kullanılacağına karar verirken bir formüle bakmak gerekebilir.


BİTKİ EKSTRAKTLI DUŞ JELİ İMALATI dahil olmak üzere, farklı kozmetik ürün üretimi düşünüldüğünde ve bu konuda kaynak arandığında CİLT BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ formül içeriği bakımından sizlere yeterli olabilir. Bu ansiklopedi içerisinde kozmetik bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve güzellik ürünlerine ait, yüzlerce ÜRETİM FORMÜLLERİ VE ÜRETİM METOTLARI mevcuttur. CİLT BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ yardımı ile bu yüzlerce kozmetik ürünlerini hiçbir teknik destek almadan tekbaşınıza imal edebilirsiniz.Bu ansiklopedi herkesin çok kolay anlayabileceği ve herkesin çok rahat kullanabileceği sade bir dille yazılmıştır.

 

ETİKETLER: BİTKİSEL DUŞ JELİ İMALATI,AROMATİK DUŞ JELİ MEYVE AROMALI DUŞ JELİ YAPIMI,KOZMETİK ÜRÜNLERİ,KOZMETİK HAMMADDELER,HAMMADDE,DUŞ JELİ YAPILIŞI,BİTKİ ÖZLÜ DUŞ JELİ FORMÜLÜ,İÇERİK,DUŞ JELİ BİLEŞİMİ,BİTKİSEL DUŞ JELİ ÜRETİMİ,İMALAT.


 

HAMMADDELER ANSİKLOPEDİSİ