HAMMADDE TEDARİKÇİLERİ / DOĞAL KATKI GIDA SANAYİ A.Ş.
 

Adres : Kocatepe mah.Mega center gıda merkezi. 12 sok. no: 450 kat: 2 Bayrampaşa / İST
Telefon : 0 212 437 04 00
Fax : 0 212 640 60 67
GSM : 0 553 428 13 13 ( İHSAN ERDOĞAN - SATIŞ MÜDÜRÜ )
Web Adresi : http://www.dogalkatki.com
E-Posta : info@doğalkatki.com
 
BULABİLECEĞİNİZ HAMMADDELER

CARGİLL ÜRÜNLERİMISIR NİŞASTASI
 
Doğal Katkı olarak, alanında uzmanlaşmış birçok markayla olduğu gibi Cargill ile de işbirliği halindeyiz. Cargill, sahip olduğu geniş ürün skalası sayesinde fonksiyonel sistemler alanında çeşitlilik sunabilen bir dünya markasıdır.
En az iki gıda katkısının belirli oranlarda bileşimden meydana gelen fonksiyonel sistemler, katkı maddesinin tek başına ya da ayrı ayrı kullanımından çok daha etkili sonuçlar göstermektedir.
Fonksiyonel sistemlerle geliştirilen ürünler, kullanıldıkları ürünlerde istenilen yoğunluğu ve kalıcılığı sağlarken, damak tadı ve aroma salınımında da tatmin edici sonuçlar vermektedir.
Fonksiyonel sistemler unlu mamuller, şekerleme, süt ve süt ürünleri, içecek, meyve ve sebze,  et/balık tabanlı gıda uygulamalarında kullanılmaktadır.

GLİKOZ VE FRUKTOZ GRUPLARI

 

Glikoz şurupları şekerleme bisküvi ve unlu mamuller, işlenmiş hazır gıdalar, reçel, helva, lokum, dondurma ve Türk tatlıları uygulamalarında kullanılmaktadır.

Fruktoz şuruplaı ise içecek endüstrisinde şeker ikamesi olarak kullanılır. Yeni nesil F55-84 DS ise klasik fruktoz şuruplarına kıyasla, yüksek kuru madde içermesi sebebiyle üreticiye kota ortamında avantaj sağlamaktadır.

- G 40 STANDART
- M50 MALTOZ
- G58
- GF10 BAKLAVALIK
- GF30 BLEND
- GF40 BLEND
- F42 FRUKTOZ
- UHDSFX 55 77 KURUMADDE
- MUHSF55 84 KURUMADDE
- F85