MAKALELER / BUĞU ÖNLEYİCİ FORMÜL VE İMALAT TEKNİKLERİ


 OTOLARDA BUĞU ÖNLEYİCİ VEYA GİDERİCİ sıvı önemli bir yer tutar. Otolarda uzun süre oto camları8nın buğulanmamasını sğlar. Buğu önleyici sıvı üretildikten sonra sprey şişelerine ilave edilerek camlara püskürtülür. ve bu şekkilde kullanılması daha sağlıklı ve pratiktir.

 OTO BUĞU ÖNLEYİCİ SPREY su, izopropil alkol ve peg 12 gibi malzemelrin belli oranlarda kullanılması ile elde edilir. üretimi oldukça kolaydır. Çok önemli makinalara ihtiyaç yoktur. Kendi bünyenizde çok küçük bir alanda tekbaşınıza imal edebilirisiniz. Küçük bir plastik kazan ve karıştıracak bir preparat yeterli olur.

OTO BUĞU ÖNLEYİCİ SPREY imalatı için gerekli formülasyonları ve imalat yöntemlerini OTO BAKIM ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİNDE bulabilirisiniz.


 

 


 ETİKETLER : BUĞU ÖNLEYİCİ NASIL YAPILIR,OTO BUĞU ÖNLEYİCİ İMALATI - ÜRETİMİ - YAPIMI,OTO BUĞU ÖNLEYİCİ YAPILIŞI,OTO BUĞU ÖNLEYİCİ FORMÜLLERİ, OTO BUĞU ÖNLEYİCİ YAPILIŞI,OTO BUĞU ÖNLEYİCİ HAMMADDELERİ,OTO BUĞU ÖNLEYİCİ SPREY NASIL ÜRETİLİR,OTO BUĞU GİDERİCİ SPREY YAPIMI,OTO BUĞU ÖNLEYİCİ HAMMADDELERİ NEDİR,OTO BUĞU ÖNLEYİCİ SPREY NEDEN YAPILIR.

                                                                  HAMMADDELER ANSİKLOPEDİSİ