MAKALELER / BANYO SÜTÜ FORMÜLLERİ..VUCUT BAKIM SÜTÜ YAPIMI..

BANYO SÜTÜ,cildi yumuşatan ve cildi dinginleştiren özellikte ürünlerdir.Ayrıca BANYO SÜTÜ, cildi nemlendiren ve yağlandırıcı özelliğini de beraberinde taşır.BANYO SÜTÜ YAPIMI için, cetyl stearyl alkol,ceteareth gibi emülgatörler, mono propilen glikol gibi nemlendiriciler ,Peg - 7 glyceryl cocoate gibi yağlandırıcılar kullanılarak yapılır.Bu hammaddelere ek olarakta koruyucu,esans gibi maddelerde ilave edilir.


BANYO SÜTÜ ÜRETİMİ dahil olmak üzere, farklı kozmetik ürün üretimi düşünüldüğünde ve bu konuda kaynak arandığında CİLT BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ formül içeriği bakımından sizlere yeterli olabilir. Bu ansiklopedi içerisinde kozmetik bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve güzellik ürünlerine ait, yüzlerce ÜRETİM FORMÜLLERİ VE ÜRETİM METOTLARI mevcuttur. CİLT BAKIM FORMÜLLERİ ANSİKLOPEDİSİ yardımı ile bu yüzlerce kozmetik ürünlerini hiçbir teknik destek almadan tek başınıza imal edebilirsiniz. Bu ansiklopedi herkesin çok kolay anlayabileceği ve herkesin çok rahat kullanabileceği sade bir dille yazılmıştır.

 

ETİKETLER: BANYO SÜTÜ NEDİR,BANYO SÜTÜ NASIL YAPILIR,BANYO BAKIM ÜRÜNLERİ,BANYO ÜRÜNLERİ,DUŞ JELİ,BANYO SABUNU,BANYO SÜTÜ FORMÜLÜ,KOZMETİK HAMMADDELERİ,KOZMETİK FORMÜLLERİ,HAMMADDE,BANYO SÜTÜ ÜRETİMİ,VUCUT SÜTÜ,VUCUT BAKIM SÜTÜ İÇERİĞİ,İÇERİK.


 

HAMMADDELER ANSİKLOPEDİSİ